دیپارتمان عمران

شرایط و ضوابط و قوانین فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و آموزش ‏های کاربردی ما به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت دیپارتمان عمران  هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط وبسایت ما به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‏ها و خدمات ما است .
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین  از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج ، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

۱-توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیپارتمان عمران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

۲- کاربر متعاقبا نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

۳- تعریف مشتری یا کاربر : مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات دیپارتمان عمران  اقدام کند. همچنین از آنجا که دیپارتمان  یک وبسایت فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفهای به خرید کالا یا خدمات اقدام میکند.

۴- ثبت، پردازش و ارسال سفارش :

 

۵- کلیه محصولات ما با قفل نرم افزاری محافظت میشوند.
این قفل فقط در شرایط زیر پشتیبانی میشود و اگر کاربر در استفاده از محصول با مشکلی مواجه گردد واحد پشتیبانی از پذیرفتن مشکلات ناشی استفاده از محصول در شرایط دیگر معزور است.

  • سیستم عامل های پشتیبانی شودند :  Windows 2000/XP/2003/Vista/Win7/Win8
  • Memory:2 GM memory or above
  •  Hard Disk:2 GB or above
  • اگر در اجرا قفل مشکلی داشتید اول راهنمای همراه اموزش را به صورت کامل مطالعه نمایید (اگر تا قبل از دریافت کد فعالسازی عدم امکان استفاده را به پشتیبانی اعلام نمایید مبلغ خدمات پرداخت و کارت به کار از صورت حساب شما کسر و مابقی آن به شما مرجوع می گردد ولی اگر کد فعالسازی را دریافت نمایید دیگر امکان مرجوع نمودن هیچ مبلغی برای ما مقدور نیست)

۶- اگر محصول خریداری شده توسط شما به صورت فایل ویدئویی می باشد موارد زیر را حتما بررسی نمایید :

  •  اگر پخش کننده رسانه ویندوز شما نمی تواند wmv یا پرونده wma را پخش کند ، به این معنی است که Windows Media Player آسیب دیده است. و باید آنرا تعمیر نمایید
  • بررسی نمایید حتما آخرین نسخه از نرم افزار Free K-Lite Mega Codec Pack روی سیستم شما نصب شده باشد. در غیر این صورت می توانید از طریق کلیک  روی نام نرم افزار در اینجا آنرا دانلود نمایید

۷- اگر محصول خریداری شده توسط شما به صورت فایل pdf می باشد موارد زیر را حتما بررسی نمایید :

  • حتما اخرین نسخه نرم افزار Adobe Acrobat Reader را به صورت رایگان دانلود نمایید.