Blast Effects on Buildings – (2nd Edition)

دانلود رایگان کتاب اثرات انفجار در ساختمان ها Blast Effects on Buildings

وبسایت دیپارتمان عمران در این پست قصد دارد برای شما امکان دانلود رایگان کتاب Blast Effects on Buildings  را فراهم نمایید.  این کتاب که از انتشارات ICE Publishing  منتشر شده را هم اکنون میتوانید به همراه دیگر کتاب های مهندسی عمران به رایگان  دریافت نمایید.

معرفی :

عنوان انگلیسی : Blast Effects on Buildings
عنوان فارسی: اثرات انفجار در ساختمان ها
نویسنده :  Cormie, David; Mays, Geoff; Smith, Peter
ناشر: ICE Publishing
سال: ۲۰۰۹
کیفیت : 
عالی
ویرایش: ۲
زبان: انگلیسی (لینک خرید کتاب از وبسایت آمازون )
تعداد صفحه (نسخه چاپی – نسخه الکترونیکی): ۳۶۴
شابک:  ۹۷۸۰۷۲۷۷۳۵۲۱۸
نوع فایل: PDF
قیمت (جهت اطلاع ) :  ۱۴۵ دلار
حجم:
۷ مگابایت

 

مقدمه :

اثرات انفجار در ساختمان ها ، ویرایش دوم آخرین راهنمایی های عملی را در مورد بهینه سازی مقاومت و طراحی ساختمان ها  در برابر بار انفجار را ارائه  می دهد. این کتاب به طور خاص در طراحی ساختمان های تجاری متمرکز شده است ، این کتاب  یک راهنمای ضروری برای کمک به مهندسان می باشد که خطرات ناشی از ساختن سرنشینان و مشاغل ناشی از انفجارهای تروریستی و سایر موارد را کاهش دهند.

نسخه دوم به طور کامل مورد بازنگری قرار گرفته  و مطالب بسیاری به آن  افزوده شده است. تا منعکس کننده پیشرفت های چشمگیر در زمینه مهندسی انفجار از اوایل دهه ۱۹۹۰ باشد. این کتاب با ترکیب و پوشش جدیدترین استانداردهای طراحی ، کدها و مواد  از نیازها و خواسته های طراح ، این کتاب را به یک مهندس منبع مرجع واحد و جامع برای کلیه عناصر اصلی مهندسی انفجار ارائه می دهد.

خلاصه :

طراحی در عمل مدرن. روش های پذیرفته شده صنعت برای طراحی لعاب برای مقاومت در برابر بار انفجار برای اولین بار منتشر شده است ، و همچنین فصل جدیدی در مورد تکنیک های کاهش وسایل نقلیه خصمانه ارائه شده است. راهنمایی در مورد سازه های فلزی سازه و بتن آرمه گسترش یافته و تقویت شده است ، همراه با مواد در طراحی در مواد جدید مانند کامپوزیت های فلزی بتنی – فلزی ، این افزودنی دوم برای اولین بار منتشر می شود.

ویژگی های اصلی این نسخه دوم: راهنمای گسترده ای برای پوشاندن طرح در برابر انفجار از انفجارهای انفجاری زیاد و از بین رفتن در اثر انفجارهای صنعتی ، ابر بخار و انفجار گرد و غبار؛ راهنمایی طراحی ساختاری و نمونه های کار شده مطابق با یوروکدها به روز شده و تراز شده است. روش طراحی قبلاً در دسترس برای ساخت و ساز کامپوزیت فلزی بتونی-فلزی؛ پوشش جدید مهم طراحی لعاب برای مقاومت در برابر بارگذاری انفجار؛ راهنمایی گسترده در زمینه طراحی روشهای کاهش خصمانه وسایل نقلیه؛ بحث در مورد طراحی خدمات ساختمان برای مقابله با اثرات بارگذاری انفجار؛ و ، توصیف شیوه های خوب مدرن در فضاهای محافظت شده ، انعطاف پذیری شرکت ها و برنامه ریزی اضطراری.

 • رمز فایل : dcivil.ir
پشتیبانی مجموعه دیپارتمان عمران

پشتیبانی و پاسخ گویی به مشکلات کاربران عزیز سایت.

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • 1- بخش «دیدگاه» وبسایت محلی برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌‌‌‌‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌‌‌‌‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط مدیر سایت تائید نخواهد شد و برای عموم به نمایش درنمی‌آید.
  • 2- این وبسایت در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید مدیران سایت نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌‌‌‌‌گیری نماید.
  • 3- نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.
  • 4- کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌‌‌‌‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.
  • 5- سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول موردنظر باشد.
  • 6- هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌‌‌‌‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.
  دیدگاه‌ها

  *
  *